Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winterhalter Servisi
#1
Winterhalter Servisi İstanbul
Anadolu yakasında genel endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın tamiri, bakımı ve <strong style="padding: 0px; margin: 0px; border: 0px; outline: 0px;]WINTERHALTER[/b] servis hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.
<strong style="padding: 0px; margin: 0px; border: 0px; outline: 0px;]Winterhalter[/b] mutfak cihazlarınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı merkezimizi arayarak servisimize ulaşabilirsiniz.
<strong style="padding: 0px; margin: 0px; border: 0px; outline: 0px;]Servis Merkezi:  [/b]çağrı merkezimizden oluşturulan kayıttan hemen sonra 24 saat içerisinde servis hizmeti sağlanır.
Uzman ekibimiz adrese intikal etmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. Alanında deneyimli kadromuzla gerçekleştirilen Winterhalter servisi sonrası cihazlarınız, ilk aldığınız gün gibi sağlam ve sorunsuz olarak çalışır hale gelmektedir.
ADS Teknik endüstriyel mutfak teknik servisi hizmetleri, tüm ORJINAL ve yedek parçalar, deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile satışını yapmaktadır.
<strong style="padding: 0px; margin: 0px; border: 0px; outline: 0px;]Servis talepleriniz için [/b] numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

winterhalter telefon
winterhalter istanbul iletişim
winterhalter fiyat listesi
winterhalter bardak yıkama makinesi
winterhalter yedek parça

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.
<strong style="padding: 0px; margin: 0px; border: 0px; outline: 0px;]Anadolu Yakası Winterhalter Servisi:[/b] Ataşehir Winterhalter Servisi, Maltepe Winterhalter Servisi, Kadıköy Winterhalter Servisi, Üsküdar Winterhalter Servisi, Ümraniye Winterhalter Servisi, Sultanbeyli, Sancak tepe, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Çekme köy, Çengelköy, Beykoz, Şile, Tuzla, Gebze
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)